Vitaflorin: stejné složení, nový rozměr

Vitaflorin právě prošel evolučním vývojem a jak už to tak bývá, podstatné změny nejsou mnohdy na první pohled patrné. Prémiové složení pochází z těch nejčistších oblastí na naší planetě, které jsou dosažitelné. Obsah se také přestěhoval do tvrdých kapslí, které umožnily, aby se zbavil všech doplňkových látek.

MATEŘÍ KAŠIČKA – POKRM KRÁLOVEN
Do Vitaflorinu se opět vrátila včelí mateří kašička, která je z mého pohledu naprosto kruciální součástí celé kompozice. Tato substance určená původně jen a pouze včelí královně je unikátním koncentrátem živin, které jí umožní žít déle než pět let, ačkoli obyčejné včelí dělnice, které mateří kašičku pro královnu vyrábějí a samy se jí ani nedotknou, nepřežijí víc než několik měsíců. Tento včelí zázrak je komplex vitaminů, minerálů a biologicky aktivních látek, které výrazně podporují imunitu, regenerační procesy v těle, a má prokazatelně pozitivní vliv na zlepšení psychické kondice.

NEJČISTŠÍ ZDROJE NA ZEMI
Ostatní součásti formulace Vitaflorinu (kdoulovec, schizandra, rakytník, granátovník a aloe vera) jsou stejné, jen mají jaksi kvalitnější, vznešenější původ. Rakytník pochází z Tibetské náhorní plošiny, kam se znečištěný vzduch ještě nedostal, granátovník roste ve sluncem laskané Andalusii na jihu Španělska a vysoce koncentrovaná šťáva z aloe vera pochází z mexických plantáží. Netřeba dodávat, že pokud je to jen možné, jsou tyto komponenty výhradně v biokvalitě pro zachování nejvyššího možného obsahu biologicky cenných látek. NEPOSTRADATELNÍ Vitaflorin je zdrojem kompletní řady vitaminů čistě přírodního nesyntetického původu. Extrakty z rostlin a plodů jsou nejen přirozeně bohatým zdrojem vitaminů, jsou navíc doprovázeny ostatními biologicky aktivními látkami – minerály, flavonoidy, organickými kyselinami, nukleotidy atd., které rozšiřují účinnost a zlepšují využitelnost Vitaflorinu v organismu. Řada z nich patří mezi tzv. látky esenciální, které si tělo samo vyrobit neumí, a proto je bezpodmínečně nutné přijímat je z potravy. Vitaminy a minerály jsou pro tělo nezbytné, jelikož hrají zásadní roli ve funkčnosti a efektivitě enzymatického aparátu. Jsou to katalyzátory biochemických pochodů v těle a bez jejich přítomnosti nemůže metabolismus vůbec fungovat. Nedostatek i tak běžně dostupného vitaminu C může vést v extrémních případech ke smrti, jak se o tom přesvědčili mnozí mořeplavci i polárníci, dokud nepřijali fakt, který už dávno věděli staří Féničané – totiž, že bez vitaminu C se zkrátka přežít nedá. Tento vitamin tělo spotřebovává vždy, když tvoří nové molekuly kolagenu (jichž je součástí), a ty tvoří v jednom kuse, jelikož to je podstata regeneračních procesů. Pokud vitamin C chybí, kolagen se netvoří a k regeneraci těla nedochází. Zlámou se kapiláry, stěny ostatních cév přestanou být schopné udržet krev v řečišti. Nemoc se nazývá kurděje a v poslední fázi člověk umírá na vnitřní krvácení. Zvláštní je, že pouze lidé a morčata si tento zásadní vitamin nedokážou vyrobit sami. Tak co už... důležité je o tom prostě vědět.Podobné je to i s ostatními vitaminy, které jsou součástí enzymatických řetězců a zajišťují v těle obrovské spektrum biochemických aktivit. Podílí se na metabolismu bílkovin, tuků i cukrů, na buněčném dýchání, srážení krve, účastní se odbourávání, syntézy i přeměny látek, no zkrátka obnovují, chrání a udržují samotný život. Bez vitaminů by v těle nastal naprostý chaos, to ony chrání před nemocí a zpomalují proces stárnutí.

VITAMINY PRO KAŽDÉHO
Vitaflorin je ideálním doplňkem stravy zvláště v zimních měsících, kdy není dostatečný přísun čerstvé stravy rostlinného původu a při velkém fyzickém či psychickém vyčerpání a dlouhodobém stresu, který zásoby vitaminů doslova drancuje. Pomůže zlepšit kondici starých lidí a podpoří bezproblémový vývoj dětí v období růstových spurtů. Vitaflorin uklidní každou maminku, jejíž dítě se z nepochopitelného důvodu vyhýbá zelenině nebo ze stejně nepochopitelných důvodů tráví veškerý svůj volný čas hraním počítačových her za staženými závěsy jako upír. Vitaflorin pomůže v rekonvalescenci po nemoci, operaci, nebo pokud je člověk upoután delší dobu na lůžku. Ve všech těchto případech je optimální dávkování Vitaflorinu 1 kapsle 1–3x denně. Dávkování není rozumné dlouhodobě překračovat hlavně s ohledem na vysoký obsah vitaminů rozpustných v tucích.

Buďme rádi, že někde na světě je ještě čistý vzduch a netoxická půda a rostou tam klenoty, které můžeme využít pro zajištění svého života. Obsah vitaminů totiž vlivem znečištění životního prostředí v rostlinných zdrojích stále klesá.

Mgr. TEREZA VIKTOROVÁ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení