22. - 24. 5. 2024, má klub Energy ZAVŘENO.

Vitaflorin: stejné složení, nový rozměr

Vitaflorin právě prošel evolučním vývojem a jak už to tak bývá, podstatné změny nejsou mnohdy na první pohled patrné. Prémiové složení pochází z těch nejčistších oblastí na naší planetě, které jsou dosažitelné. Obsah se také přestěhoval do tvrdých kapslí, které umožnily, aby se zbavil všech doplňkových látek.

MATEŘÍ KAŠIČKA – POKRM KRÁLOVEN
Do Vitaflorinu se opět vrátila včelí mateří kašička, která je z mého pohledu naprosto kruciální součástí celé kompozice. Tato substance určená původně jen a pouze včelí královně je unikátním koncentrátem živin, které jí umožní žít déle než pět let, ačkoli obyčejné včelí dělnice, které mateří kašičku pro královnu vyrábějí a samy se jí ani nedotknou, nepřežijí víc než několik měsíců. Tento včelí zázrak je komplex vitaminů, minerálů a biologicky aktivních látek, které výrazně podporují imunitu, regenerační procesy v těle, a má prokazatelně pozitivní vliv na zlepšení psychické kondice.

NEJČISTŠÍ ZDROJE NA ZEMI
Ostatní součásti formulace Vitaflorinu (kdoulovec, schizandra, rakytník, granátovník a aloe vera) jsou stejné, jen mají jaksi kvalitnější, vznešenější původ. Rakytník pochází z Tibetské náhorní plošiny, kam se znečištěný vzduch ještě nedostal, granátovník roste ve sluncem laskané Andalusii na jihu Španělska a vysoce koncentrovaná šťáva z aloe vera pochází z mexických plantáží. Netřeba dodávat, že pokud je to jen možné, jsou tyto komponenty výhradně v biokvalitě pro zachování nejvyššího možného obsahu biologicky cenných látek. NEPOSTRADATELNÍ Vitaflorin je zdrojem kompletní řady vitaminů čistě přírodního nesyntetického původu. Extrakty z rostlin a plodů jsou nejen přirozeně bohatým zdrojem vitaminů, jsou navíc doprovázeny ostatními biologicky aktivními látkami – minerály, flavonoidy, organickými kyselinami, nukleotidy atd., které rozšiřují účinnost a zlepšují využitelnost Vitaflorinu v organismu. Řada z nich patří mezi tzv. látky esenciální, které si tělo samo vyrobit neumí, a proto je bezpodmínečně nutné přijímat je z potravy. Vitaminy a minerály jsou pro tělo nezbytné, jelikož hrají zásadní roli ve funkčnosti a efektivitě enzymatického aparátu. Jsou to katalyzátory biochemických pochodů v těle a bez jejich přítomnosti nemůže metabolismus vůbec fungovat. Nedostatek i tak běžně dostupného vitaminu C může vést v extrémních případech ke smrti, jak se o tom přesvědčili mnozí mořeplavci i polárníci, dokud nepřijali fakt, který už dávno věděli staří Féničané – totiž, že bez vitaminu C se zkrátka přežít nedá. Tento vitamin tělo spotřebovává vždy, když tvoří nové molekuly kolagenu (jichž je součástí), a ty tvoří v jednom kuse, jelikož to je podstata regeneračních procesů. Pokud vitamin C chybí, kolagen se netvoří a k regeneraci těla nedochází. Zlámou se kapiláry, stěny ostatních cév přestanou být schopné udržet krev v řečišti. Nemoc se nazývá kurděje a v poslední fázi člověk umírá na vnitřní krvácení. Zvláštní je, že pouze lidé a morčata si tento zásadní vitamin nedokážou vyrobit sami. Tak co už... důležité je o tom prostě vědět.Podobné je to i s ostatními vitaminy, které jsou součástí enzymatických řetězců a zajišťují v těle obrovské spektrum biochemických aktivit. Podílí se na metabolismu bílkovin, tuků i cukrů, na buněčném dýchání, srážení krve, účastní se odbourávání, syntézy i přeměny látek, no zkrátka obnovují, chrání a udržují samotný život. Bez vitaminů by v těle nastal naprostý chaos, to ony chrání před nemocí a zpomalují proces stárnutí.

VITAMINY PRO KAŽDÉHO
Vitaflorin je ideálním doplňkem stravy zvláště v zimních měsících, kdy není dostatečný přísun čerstvé stravy rostlinného původu a při velkém fyzickém či psychickém vyčerpání a dlouhodobém stresu, který zásoby vitaminů doslova drancuje. Pomůže zlepšit kondici starých lidí a podpoří bezproblémový vývoj dětí v období růstových spurtů. Vitaflorin uklidní každou maminku, jejíž dítě se z nepochopitelného důvodu vyhýbá zelenině nebo ze stejně nepochopitelných důvodů tráví veškerý svůj volný čas hraním počítačových her za staženými závěsy jako upír. Vitaflorin pomůže v rekonvalescenci po nemoci, operaci, nebo pokud je člověk upoután delší dobu na lůžku. Ve všech těchto případech je optimální dávkování Vitaflorinu 1 kapsle 1–3x denně. Dávkování není rozumné dlouhodobě překračovat hlavně s ohledem na vysoký obsah vitaminů rozpustných v tucích.

Buďme rádi, že někde na světě je ještě čistý vzduch a netoxická půda a rostou tam klenoty, které můžeme využít pro zajištění svého života. Obsah vitaminů totiž vlivem znečištění životního prostředí v rostlinných zdrojích stále klesá.

Mgr. TEREZA VIKTOROVÁ