22. - 24. 5. 2024, má klub Energy ZAVŘENO.

DRAGS IMUN

649 Kč
Skladem na prodejně
  • vysoce koncentrovaný extrakt
  • tropické oblasti peru
  • tradiční indiánská medicína
  • nazývaný také Sangre de Drago („dračí krev“)

Detailní informace

Detailní popis produktu

DRAGS IMUN je bioinformační přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou také Sangre de Drago („dračí krev“). 

Použití přírodního doplňku stravy Drags Imun

Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávají světu tmavě červenou pěnivou mízu, jejíž pěnivost způsobují obsažené saponiny. Nejčastěji je citován druh Croton lechleri Muell. Arg. jako typický zástupce a „producent“ rubínově zbarveného latexu, který je také obsahem přípravku Drags Imun. Domovem tohoto stromu z čeledi Euphorbiaceae jsou deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky. Ve fytoterapii se používá jeho kůra, listy, větvičky a hlavně zmíněná pryskyřice, která má své pevné místo v tradiční medicíně Latinské Ameriky a je zde po staletí využívána různými způsoby.

Účinky Drags Imunu

Pryskyřice z Croton lechleri se v poslední době stala předmětem intenzivního vědeckého výzkumu. Je v ní obsaženo velké množství antioxidantů (proantokyanidiny), dále pak alkaloid taspin, tanin a další látky, které zodpovídají za její výjimečné vlastnosti. Drags Imun má díky svým vlastnostem široké pole indikací. 
Aplikována je orálně, rektálně, vaginálně i zevně a používá se k ovlivnění velmi širokého spektra onemocnění. Míza velmi rychle zasychá a vytváří druhotnou ochrannou vrstvu. Drags Imun má celou řadu pozitivních účinků. Díky jeho vlastnostem jej lze použít jak k vnitřní aplikaci, tak k vnější.

Energetické působení Drags Imunu podle principů TČM

Drags Imun ovlivňuje především energetické dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů (tří ohnišť), tenkého a tlustého střeva.

Doporučené dávkování

Drags Imun je přípravek určený jak k vnitřnímu, tak vnějšímu užití. Před použitím protřepejte.

Vnitřní užití:

Dospělí: max. 1-3 denně 10 kapek (0,5 ml), děti: max. 1-3x denně 1 kapka na 10 kg tělesné váhy. Zapijte vodou. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Před použitím protřepat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Vnější užití: 

Při poranění aplikovat přímo na ránu.
Jako kloktadlo: dát 3–5 kapek do sklenice vody.
V případě vnějšího použití je nespornou výhodou, že nepálí. 


Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Přípravek neobsahuje žádné přidané konzervační látky. Vzhledem k přírodnímu charakteru výrobku je možný vznik hustého sedimentu, který však není na závadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Unikátní přírodní zdroje
Hmotnost: 0.089 kg
Objem: 30 ml
Složení: 100% pryskyřice Croton lechleri
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PV Avatar autora | 8.4.2020
Nedam nan dopustit...jen doporucuji!
5
EZ Avatar autora | 3.4.2020
Tento produkt využívám již několik let. Jsem s ním velmi velmi spokojen
5
H Avatar autora | 21.11.2019
Pro mě je č.1 v Energy Drags imun - říkám mu kapky proti smrti ????,protože zastaví rychle každou nemoc od nachlazení,bolest v krku....až po střevní problémy
5
A Avatar autora | 6.8.2019
Manžel má umělý chrup a často mívá otlačené a bolestivé dásně. Nabídla jsem mu, aby je potíral Drags Imunem a Audironem. Po několika dnech se mu dáseň zklidnila a přestala bolet. Nyní používá Drags Imun a Audiron preventivně a je velice spokojený, i když ze začátku je nechtěl ani vyzkoušet.
Já zase mívám už od dětství časté záněty ucha. Na doporučení mé kamarádky jsem vyzkoušela při bolesti vytírat ucho smotkem namočeným v Drags Imunu, když bolest ustoupila, tak jsem ho potírala Audironem. Díky tomu jsem se zbavila nejen svých častých bolestí ucha, ale zmenšily se i obtíže s nosními dutinami, které jsem mívala neustále ucpané. Na výrobky Energy nedám dopustit, zvláště tyto dva jmenované musíme mít stále po ruce. Děkujeme.
 Energy Czech Republic je výhradně česká společnost založená v polovině devadesátých let. Prostřednictvím vlastních produktů jsme již od svého vzniku průkopníky alternativní medicíny nejen v Česku, ale i jinde ve světě, kde jsme již získali pevné místo na trhu, podporu zákazníků i odborné veřejnosti.

Naše filozofie
Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz klademe tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažíme se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.

Čím se zabýváme
Sortiment společnosti Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu®. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Tento systém přispívá k detoxikaci a regeneraci celého organismu nebo působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému. Produkty Pentagramu® lze kombinovat s ostatními našimi výrobky, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje.

Kde získat výrobky a informace
Našim klientům nabízíme nejen produkty, ale i rozmanitou paletu služeb v podobě odborné poradenské činnosti, přednášek i osobního růstu. Možnost sebevzdělávání završuje Univerzita Energy, která nabízí uchazečům ucelenou nabídku seminářů z oboru alternativní medicíny, obchodních dovedností, práce s EAV a emoční inteligence. Svým členům nabízíme nejen zvýhodněné ceny, ale také individuální přístup a možnost diagnostiky pomocí přístroje Supertronic založeného na principu EAV. Výrobky můžete zakoupit v Klubech Energy, konzultačních centrech a u dalších odborně vyškolených poradců po celé České republice.

Více informací
Internetové stránky www.brnoenergy.cz a klubový magazín Vitae nabízejí nepřeberné množství informací o produktech, zdravém životním stylu, seznamují s názory odborníků a zkušenostmi našich zákazníků. 
 
ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.
Trojská 39/201
171 00 Praha 7
Tel.: +420 283 853 853
Fax: +420 283 853 854