GYNEX

Akce
Značka: ENERGY
589 Kč –16 %
ENERGY Gynex
589 Kč –16 % 490 Kč
Skladem na prodejně

GYNEX účinky:

  • hormonální systém*
  • štítná žláza*
  • reprodukční systém**
  • pre-menstruační a menopauzální komfort***

Detailní informace

Detailní popis produktu

GYNEX kapky jsou bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Jedná se o vysoce koncentrovaný produkt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém synergicky působícím komplexu. 

Použití bylinného koncentrátu Gynex


V rámci Regenerace v Pentagramu® náleží Gynex k prvku Země. Účinné složky jeho extraktu:

  • harmonizují hormonální systém* (chaluha bublinatá)
  • normalizují činnost štítné žlázy* (chaluha bublinatá)
  • udržují dobrý stav reprodukčního systému** (lékořice lysá)
  • zajišťují pre-menstruační *** (mochna husí) a menopauzální komfort*** (jetel luční)
  • podporuje normální trávení (fenykl obecný) 
  • přispívá k duševnímu zdraví a klidu (lékořice lysá)

K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Gynex s krémem Cytovital z Pentagramu® terapeutických krémů (aplikace na postižená místa, reflexní zóny, masáž akupunkturních drah).

Energetické působení Gynexu podle principů TČM

Gynex harmonizuje především energetické dráhy početí, tří zářičů, sleziny a žaludku.

Použití Gynexu z hlediska psychiky

Obtížná adaptace na změny, lenost a nezájem, sebelítost, emoční labilita, pomalé myšlení, přílišná starostlivost, uvíznutí v kruhu nekonečných obav a pochybností, poruchy paměti a soustředěnosti. Gynex vede člověka k přijetí sebe sama, jeho dobrých i špatných stránek, učí vyrovnanému přijímání životních okolností s vědomím, že k životu patří dobré i zlé.

Účinné ingredience

Bylinný extrakt (trnovník akát, mochna husí, všedobr horní, kakost smrdutý, jestřabina lékařská, fenykl obecný, svízel syřišťový, chaluha bublinatá, lékořice lysá, měsíček lékařský, jetel luční, hluchavka bílá, kontryhel obecný, brusnice borůvka a krvavec toten), směs přírodních silic (anýzová, badyánová, fenyklová, grepová oplodí, kardamomová, majoránková, mátová polej, nardová a řebříčková).

Doporučené dávkování a způsob podávání

Dávkování: 
Pro dospělé 2–7 kapek 1–3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

 Upozornění: 

Výrobek není určen pro děti do 3 let. V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem nebo terapeutem.  Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Pro podrobnější informace doporučujeme brožuru Regenerace v Pentagramu®, kde jsou mimo jiné detailně popsány základní energetické dráhy a vztahy mezi jednotlivými orgány.

Způsob skladování: 

Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25°C, chraňte před mrazem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pentagram
Hmotnost: 0.097 kg
Objem: 30 ml
Složení: Bylinný extrakt (trnovník akát, mochna husí, všedobr horní, kakost smrdutý, jestřabina lékařská, fenykl obecný, svízel syřišťový, chaluha bublinatá, lékořice lysá, měsíček lékařský, jetel luční, hluchavka bílá, kontryhel obecný, brusnice borůvka a krvavec toten), směs přírodních silic (anýzová, badyánová, fenyklová, grepová oplodí, kardamomová, majoránková, mátová polej, nardová a řebříčková).
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 16.9.2019
Používám na přechodové obtíže, bolesti břicha, migrény, kolapsové stavy. Po ročním užívání Gynexu mám pokoj, srovnal mi hormonálně tělo
5
ER Avatar autora | 6.6.2019
Velice spokojená. Funguje.
5
M Avatar autora | 31.1.2019
Velká spokojenost
5
DB Avatar autora | 5.1.2019
spokojena
5
Avatar autora | 28.12.2017
Spokojenost je velká. Zatím mám vyzkoušeno na sobě a určitě budou výsledky dost individuální. Mě ve velmi stresujícím období života pomohl se zklidněním, jsem mnohem veselejší a i když stresu neubylo, dokážu ho lépe vstřebávat, a jsem v klidu. Dalším benefitem je pravidelnost menstruačního cyklu, méně bolestivá menstruace. Velká spokojenost.
5
M Avatar autora | 17.10.2017
Veliká spokojenost se všem výrobky!
 Energy Czech Republic je výhradně česká společnost založená v polovině devadesátých let. Prostřednictvím vlastních produktů jsme již od svého vzniku průkopníky alternativní medicíny nejen v Česku, ale i jinde ve světě, kde jsme již získali pevné místo na trhu, podporu zákazníků i odborné veřejnosti.

Naše filozofie
Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz klademe tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažíme se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.

Čím se zabýváme
Sortiment společnosti Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu®. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Tento systém přispívá k detoxikaci a regeneraci celého organismu nebo působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému. Produkty Pentagramu® lze kombinovat s ostatními našimi výrobky, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje.

Kde získat výrobky a informace
Našim klientům nabízíme nejen produkty, ale i rozmanitou paletu služeb v podobě odborné poradenské činnosti, přednášek i osobního růstu. Možnost sebevzdělávání završuje Univerzita Energy, která nabízí uchazečům ucelenou nabídku seminářů z oboru alternativní medicíny, obchodních dovedností, práce s EAV a emoční inteligence. Svým členům nabízíme nejen zvýhodněné ceny, ale také individuální přístup a možnost diagnostiky pomocí přístroje Supertronic založeného na principu EAV. Výrobky můžete zakoupit v Klubech Energy, konzultačních centrech a u dalších odborně vyškolených poradců po celé České republice.

Více informací
Internetové stránky www.brnoenergy.cz a klubový magazín Vitae nabízejí nepřeberné množství informací o produktech, zdravém životním stylu, seznamují s názory odborníků a zkušenostmi našich zákazníků. 
 
ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.
Trojská 39/201
171 00 Praha 7
Tel.: +420 283 853 853
Fax: +420 283 853 854