ENERGY AROMATERAPIE a dobré důvody „PROČ“

Esence jsou s námi v Energy od prvních dnů. Vždy byly a spolu s fytoterapií a homeopatií nadále zůstávají pevnou a nedílnou součástí základního Pentagramu®. Klíčovou roli hrají v terapeutických krémech a svým charakterem svádějí či provokují v kosmetické řadě pleťových krémů Renove. Nyní máte možnost procítit je a prožít v jejich čisté, esenciální formě. Budou o vás pečovat svou jemnou silou nebo zvát ke kreativním experimentům v nekonečných kombinacích. Esence lze využít k navození harmonie těla a mysli nebo docílit hluboké synergie s některým z Energy produktů. Zvýrazní účinek vašeho oblíbeného krému, prohloubí působení vybraného koncentrátu či jiného přírodního produktu, nebo obohatí kosmetické přípravky.

ESENCE A PENTAGRAM

Aromaterapie a tradiční čínská medicína si více než rozumí. Jsou filozoficky a historicky silně propojené. Jak v nauce o pěti elementech, tak i v aromaterapii se pracuje s energiemi, které člověka ovlivňují. Esence mají stejně jako léčivé byliny používané v našich výrobcích specifické afinity k jednotlivým systémům orgánů a jejich přidruženým prvkům v rámci Regenerace v Pentagramu®. Ovlivňují limbický systém, pracují s emocemi, dokážou utišit, povzbudit i odblokovat. Působí energeticky, a proto jsou tak neuvěřitelně barvité, nabízejí celou škálu různých způsobů použití a dá se s nimi pracovat i tam, kde se jinak cítíme ztracení. Stačí se jen zajímat o to, jaké esence jsou pro nás vhodné, a následně zvolit řešení a kombinace, které pomohou dosáhnout kýženého výsledku.

PĚT VŮNÍ, PĚT DARŮ

Pro letošní podzim jsme pro Vás připravili v nové řadě produktů Energy aromaterapie pětici vybraných esencí, které považujeme díky jejich působení, spektru účinků a vhodné synergii s ostatními produkty za nejdůležitější. Pokojná levandule z teplých španělských svahů, vnímavé geránium z pobřeží Jižní Afriky, smyslný ylang-ylang z Madagaskaru, svěží máta a optimistický pomeranč z dálné Indie.

Každou z těchto esencí, vůní a dovedností máte možnost od listopadu také osobně vyzkoušet, nacítit a prožít v našem klubu. Jste vítáni, pojďte si spolu s námi přivonět k životu!