Stimaral – kouč na vlastní cestě

stimaral

Bylo by potřeba pokropit Stimaralem celý svět od Špicberků až po Ohňovou zemi. Nalít ho do pramenů všech řek a kontaminovat jím vodovodní systém. Podporuje totiž ochotu poslechnout volání lidské duše po růstu a vývoji. Stimaral je modlitba pro lepší, vědomější svět svobodných empatických bytostí.

KOPANEC
Stimaral nás dokáže naplnit euforií, pomůže nám odlehčit vědomí a ucítit dotek inspirace svou vlastní duší. Je tu ovšem jedno velké ALE. Působí pouze tehdy, pokud ten kopanec opravdu chceme dostat. Chceme ho? Chceme vidět pravdu? Chceme žít teď a tady, neohlížet se na minulost a nefixovat se na fiktivní budoucnost? Chceme žít svůj život? Pokud ano, Stimaral je k tomu ideálním koučem. Dodá energii tomu, kdo je schopen a ochoten chopit se životní výzvy a následovat své vyšší vedení. Celkově vylaďuje organismus a stabilizuje střed. Zvyšuje empatii k sobě i druhým. Podporuje vědomí sebe sama a připomíná nám, že když budeme chtít, pomoc přijde. Je třeba být připravený, takovým totiž úspěch přeje. Připravený a otevřený novým možnostem. Stimaral je ideální podporou právě, když se naše životní podmínky mění. Vyrovnává nás s tím, co je. Pokud ovšem chceme otevřít oči a podívat se na to...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení