Nový Supertronic pro rok 2017

supertronic2017

V letošním roce se k rukám lékařů a terapeutů dostává inovovaná verze známého diagnostického přístroje Supertronic. V čem spočívá kouzlo nového a co od něj mohou očekávat nejen profesionálové, ale i klienti?

Nový Supertronic kromě drobného přístrojového vylepšení přichází především s novým komunikačním rozhraním. To prostřednictvím Bluetooth umožňuje uživatelům spojení s aplikací Supertronic, která je zdarma ke stažení v AppleStore pro tablety s operačním systémem iOS.

Nová aplikace je přínosem pro obě strany „hracího pole“. Z pohledu zákazníka je způsobem, jak být vtažen do dění. Může sledovat a být součástí celé posloupnosti kroků a v graficky elegantním pojetí se může „radovat z dobré kondice svého organismu“. Z pohledu obsluhy je zásadní inovací automatický odečet a zápis naměřených hodnot a možnost velkého přehledu, takzvaného big-picture. Ve fázi měření lze všechna data sledovat v reálném čase, průběh každého bodu hodnotit nejen v numerickém vyjádření, ale i prostřednictvím baru nebo dokonce na grafu, který umožňuje téměř absolutní úroveň vyhodnocení. Další fáze analýzy nabízí bezprecedentní úroveň přehlednosti a vhledu, který je tolik potřebný pro stanovení správné diagnózy a následného doporučení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení