Prožijte zimu na plné pecky s Imunosanem a Vitaflorinem

Zimní období přináší nejen radosti ze zimních sportů, ale i zvýšený výskyt nemocí z nachlazení nebo chřipek. K posílení imunity můžeme využít ideální kombinaci dvou produktů – Imunosanu a Vitaflorinu.

 SUPERPOTRAVINA PRO BÍLÉ KRVINKY Imunosan je produkt vhodný nejen na posílení imunitního sytému, celkovou tonizaci organismu, ale výborný je i proti stresu nebo nastupující únavě. Největší zastoupení v něm mají látky, které označujeme jako betaglukany, dále stimulační látky podobné ženšenu a rostlinné antioxidanty. Hlavním zdrojem betaglukanů v Imunosanu je houba lesklokorka lesklá, známá spíše jako reiši, nebo císařská houba nesmrtelnosti. Imunostimulační účinky betaglukanů prokázaly četné klinické studie. Princip jejich působení je dán aktivizací dvou druhů bílých krvinek – makrofágů a T-lymfocytů. Posiluje se tím nejen tvorba protilátek, ale i princip fagocytózy, tj. pohlcování a ničení virů, bakterií a plísní. O betaglukanech můžeme říci, že jsou jakousi „superpotravinou“ pro tyto bílé krvinky. Imunosan bude přínosem jak u chorob virových, bakteriálních, tak i kvasinkových. V praxi jej využijeme u nemocí z nachlazení, chřipek, kašle, zánětů průdušek, angín nebo opakovaných infekcí močových a gynekologických. U posledně dvou jmenovaných skupin je žádoucí vždy doplnit probiotické přípravky Probiosan nebo Probiosan Inovum. Možno souběžně s léčbou, vhodné je pokračovat další 2 měsíce po odeznění potíží.

 

IMUNOSAN: ZKUŠENOSTI Z PRAXE

  • Bradavice, kondylomata nebo kuří oka. Jedná se o kožní virová onemocnění. Lokálně lze použít Audiron k potírání, účinné je podávání společně s Drags Imunem, jak vnitřně, tak zevně k lokální aplikaci.
  • Herpetická onemocnění, opary – opět vhodná kombinace s Drags Imunem, výborný je sprej Spiron k zevní aplikaci.
  • Dlouhodobé užívání Imunosanu je velice přínosné pro sportovce. Jsou často náchylní k nemocem z nachlazení, zánětům průdušek nebo angínám. Důvodem je fyzická i psychická zátěž a stres. Stres o výsledek, stres o umístění, stres z cestování. Stres způsobuje nejen psychosomatická onemocnění, ale výrazně poškozuje buňky imunitního systému.
  • Podávání Imunosanu s léky na alergie (antihistaminiky) zmírňuje příznaky alergických onemocnění, jak dechových, tak kožních. Využijeme nejen u sezonních pylových alergií, ale i u alergií celoročních na prach nebo roztoče.
  • Vzájemný zesilující (synergický) efekt je při souběžném užívání s vitaminy. Z Energy produktů s Flavocelem nebo Vitaflorinem.
  • Pokud je nezbytné nasazení antibiotik, lze užívat Imunosan zároveň s nimi. Využijeme jeho imunostimulačního působení i toho, že betaglukany snižují nežádoucí účinky antibiotik a výskyt průjmů. Opět je vhodné doplnění probiotiky.
  • U dětí při špatné toleranci polykání kapslí je možné jejich obsah vysypat a podat s jídlem.
  • Užívat produkt je možno jak preventivně, tak při výskytu potíží. Osobně se přikláním k první variantě. Při vzniku akutního onemocnění přidáme další z protizánětlivých přípravků jako Vironal, Drags Imun, Grepofit, nebo Cistus incanus.
  • Imunosan je vhodný pro pacienty po operacích nebo vážnějších úrazech. Podporuje hojení, rekonvalescenci a působí proti infekčním komplikacím.

 

Pro zimní období je důležité doplnit do organismu nejen vitamin C, ale i celé potřebné vitaminové spektrum. Řešením je přírodní multivitamin Vitaflorin. Na rozdíl od synteticky připravených vitaminů pochází jeho obsah z čistě přírodních zdrojů. Jsou tělu bližší a lépe se vstřebávají. Jejich účinek je zesílen přítomností bioflavonoidů, minerálů a přírodních antioxidantů. V rámci prevence doporučuji užívat 1 kapsli, nejlépe po jídle.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení