Už vím, že Energy nevyměním!

Už vím, že Energy nevyměním!

Od dětství trpím velkými potížemi s nohami. Ať už to byly bolesti kolen, kotníků, růstové bolesti kostí, bolesti třísel, od 16 let tvorba křečové žíly na pravé noze, ale hlavně obrovská tíha v nohách, která mi už v mládí nedovolila delší dobu stát a přerostla v nesnesitelné bolesti posledních 7 let. Prošla jsem velmi stresovým dětstvím se strachem o život, což přerostlo v těžké deprese, poruchy spánku kolem mých 20 let, a po porodu první dcery v těžký únavový syndrom.

Už od těhotenství jsem silně cítila nedostatek živin, přestože jsem jedla i ovoce a zeleninu. Moje pleť, vlasy i nehty byly vysušené, nic mi nepomáhalo, make-up mi nedržel a nevěděla jsem si už rady. Kožní lékař mi jasně řekl, že mi nemůže pomoci, když jsem překyselená, dehydrovaná, tudíž i podvyživená. Vypila jsem tedy asi 6 balení zeleného ječmene od Energy, upravila jídelníček, využila Fytomineral, Cytosan a další přípravky k tomu. První týden jsem nemohla spát, co dělalo moje tělo… Všechny buňky se praly o vzácný přísun živin, v těle byla hotová revoluce!

Nabírala jsem sílu, a to dokonce i na velmi lehký sport (pro běžné jedince), ale pro mě to bylo jako zdolat dvanáctistovku. Dokázala jsem i to, bavilo mě to a těšila jsem se na zlepšování kondice. Zhubla jsem velmi snadno asi 5 kg. Bez vašich přípravků nevím, co bych si počala. Znovu začínám s Cytosanem, říjnová akce pomohla mé peněžence si to dovolit, a těším se na výsledky. Naprosto jsem si vaše produkty zamilovala a už vím, že je nevyměním, přestože ráda zkouším nové a nové. Přeji mnoho dalších krásných produktů a úspěchů.

Srdečně zdraví GABRIELLA SOFIA OGHAMOMWAN, Všenice

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení