Objevila jsem účinky Protektinu

kadernice

Jmenuji se Nicole, pracuji jako kadeřnice. Vloni v srpnu jsem pocítila urputné a stupňující se svědění v levém podpaží. Měla jsem za to, že kůže je v tomto místě jemná, a tak je normální, že se tam objevila skvrna. Nebyla jsem schopna kontrolovat svědění a pořád jsem si místo škrábala. Lékařům moc nevěřím… a tak jsem začala dělat pokusy. Použila jsem zásyp, dětský krém, hydratační krémy, dokonce kysličník, líh a nakonec mast Betadine. Vyrážka se však zvětšovala, svědění a pálení byly čím dál horší. Tehdy jsem to probrala s kamarádkou, která zrovna absolvovala kurz Energy.

Změřila mi nejdříve energetické dráhy (k mému překvapení meridián jater prochází právě podpažní jamkou) a nabídla mi krém Protektin. Už po dvou dnech jsem viděla výsledky. Svědění a pálení rychle přestaly, a když jsem mast nanesla jako pleťovou masku, bylo to ještě lepší. Žádné svědění! A díky masce, paráda! Za dvanáct dní už jsem na tom byla mnohem líp. Kamarádka mi ještě na radu kolegyně navrhla použít Cytosan Fomentum gel, a tím se očista dovršila.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení