Menopauza – mé krásné období

Když přijde ve společnosti žen na řadu toto téma a já se zmíním o tom, že menopauza patří mezi jedno z mých nejhezčích období v životě, vždy to vzbudí patřičnou zvědavost. A je to tak, trvám na tom i po roce a půl! Menopauza se u mne dostavila dříve, než bývá obvyklé, a tak si říkám, že to mělo určitě svůj důvod. Že mi přišla „pomoci“. Před ní jsem trpěla nesnesitelnými a především častými migrénami několikrát do týdne, ohromnou a pro okolí viditelnou únavou, kterou se mi nedařilo zresetovat, ať jsem se snažila sebevíc. Propuknutí menopauzy bylo rychlé,téměř ze dne na den. Projevovalo se extrémním střídáním zimnice a nesnesitelného vedra, tedy typickými „návaly“. Toto vše se měnilo přibližně po 15 minutách. K tomu se přidružilo celonoční pocení. A samozřejmě výkyvy nálad.

Můj osvícený pan doktor gynekolog mi řekl: „Martinko, obstarejte si ty nejlepší přírodní estrogeny, Vy nejlépe víte kde. A přidejte k tomu hormonální jógu.“ Samozřejmě, že vím kde. Jen na tu hormonální jógu jsem bohužel doteď nenašla čas. Jako první jsem nasadila Gynex, 3x denně po 7 kapkách, plus – a to je, prosím, velmi zásadní – 3x denně 2 kapsle Peralginu. Do tří dnů bylo po „návalech“. Nádhera. Jak úlevné! Po 3 týdnech užívání se vždy v týdenní pauze příznaky opět začaly objevovat. Je to tak, menopauza je dlouhé období a není možné si myslet, že po měsíci užívání produktů vše jako mávnutím ustane. Je to proces. Energy přípravky se velice snadno aplikují, jejich užívání nezabírá čas. Pravidelnost, ještě jednou opakuji – pravidelnost!, přináší našemu tělu vynikající ovoce, jak po tělesné, tak psychické stránce.

Po několika cyklech Gynexu (tři lahvičky) jsem nasadila Korolen a později Tribulus terrestris, vždy v kombinaci s Peralginem – již stačily 2x denně 2 kapsle. Zajímavé bylo, že kdykoliv jsem Peralgin vysadila na delší dobu, ihned se začaly dostavovat návaly, zimnice i se začaly objevovat migrény! Jakmile jsem se vrátila k pravidelnému užívání Peralginu (a to i bez kombinace s koncentrátem), ihned tyto obtíže ustaly. Peralgin je vynikající na bolesti hlavy či migrény, které mají původ v hormonální nerovnováze, a to nejen v období menopauzy. Dalším vynikajícím pomocníkem je Raw Aguaje! I u ní jsem vypozorovala, že sama umí potlačit návaly. Důležitá je opět pravidelnost užívání. Teprve pak můžeme očekávat vynikající účinky. Připravuji si teď takový mix: Raw Aguaje na krásu, Organic Cranberry na zdraví a Organic Matchu na inteligenci.


V průběhu menopauzy jsem začala užívat i další produkty, které jsou důležité: například Skeletin, Fytomineral, Organic Sea Berry apod. A mohu říci, že jsem rozkvetla, usmívám se na svět. Zmizela únava, náladovost, má imunita nabrala na razanci. Přátelé i kolegové říkají, že jsem omládla... A co více si žena může přát? Proto říkám, že menopauza je mé skvělé období a její brzký příchod mi velmi pomohl – naučila mě s radostí a pravidelností pochutnávat si na dobrotách Energy, díky nimž mám úsměv na tváři jak pro sebe, tak pro lidi okolo.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení