Hurá, jaro  je tady!

Hura-jaro-je-tady

 

Jarní energie poznáme nejlépe podle vůně. Jakmile se rozvoní země, je tady jaro. A také období, které se nás zeptá, co že jsme to dělali v zimě? Chodili jsme spát se západem slunce a vstávali s východem? Vyvarovali jsme se zapocení? Jedli jsme tepelně upravené potraviny, které by vyrostly u nás? Neděste se, všichni hřešíme. Jen se pak musíme vyrovnat s jarní únavou. Ale jak na to?

Nejlépe vitalitu nastartujeme stravou, bylinami a v neposlední řadě těšením se na další krásná roční období před námi. Jsme pořád součástí přírody, a tak prostě co vyleze, to sníme! Kopřivy, petržel, cibulku, popenec, pampeliškové lístky, to jsou opravdové vitaminové bomby. Také je čas na vejce, obilniny – ideálně naklíčené, prostě jarní dobroty. A za krátký čas dojde na čerstvé křupavé ředkvičky, saláty, kedlubny – až se mi sbíhají sliny, když to píšu... Pokud to ale nestačí, je vynikající volbou sáhnout po potravních doplňcích. Velmi se mi osvědčil, silný a léčivý produkt Revitae. Obsahuje rostliny, které jsou nejvíc nabité energií, a nezatěžuje ani trávení, ani vylučovací systém. Revitae při tom není návykový. Je více zaměřený na doplnění energie pro aktivitu, tedy jangové energie, ale obsahuje i složky, které doplňují jin. Prostě – životabudič. Obvyklá dávka je 1 kapsle 2–3x denně, podle mě mohou být až 4 tablety aspoň ve dvou dávkách. Velmi účinný je také Peralgin, který je koncipován trochu jinak. Podporuje imunitní systém, aby se dobře vypořádal se silnou jarní zátěží nejen bakterií a virů, ale také alergenů. A právě jarní alergie – dříve nazývané jako senná rýma, jsou také zdrojem obrovské únavy. Často člověk ani neví, že má právě tento problém, a cítí se k ničemu. Peralgin dokáže srovnat přemrštěné reakce imunitního systému na zcela běžné věci, jako je pyl, prach, a tím se síla organismu může věnovat radostnějším záležitostem, než je neustálé smrkání. Peralgin ale také pročišťuje systém jater a dělá to velmi jemně a šetrně, takže se nemusíme obávat reverzních reakcí. Obvyklá dávka pro dospělého je 1 kapsle 1–3x denně, já doporučuji až 2x denně 2 kapsle. Produkty Energy jsou bezpečné, a tak si můžeme hrát, hledat ty nejlepší kombinace, které nám přinesou zdraví a radost. Spojení Revitae Peralginu je jednou z nich.

MUDr. ALEXANDRA VOSÁTKOVÁ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení