22. - 24. 5. 2024, má klub Energy ZAVŘENO.

Droserin – anděl strážný našeho dýchání

Plíce a průdušky patří spolu s tlustým střevem, nosem a pokožkou k prvku Kov. K němu přísluší sucho, emoce smutek, barva bílá, chuť pálivá a tón D. Sucho plicím škodí, protože znesnadňuje dýchání. Kondice plic závisí především na stavu slinivky, jater a srdce. Důležitým faktorem pro správné dýchání je psychika.

DECH JAKO ŽIVOTNÍ ESENCE

Dech je více než nutnost k přežití. Je to život. Správné dýchání masíruje vnitřní orgány, okysličuje krev a omlazuje. Pomáhá nám vydýchávat každodenní situace, které život přináší. V dnešní době máme tendenci dech zatajovat, například když chceme někomu říct pravdu do očí… Platí jednoduchá rovnice. Čím lépe dýcháme, tím více si věříme a odoláváme stresu. Pokud začneme mělčeji dýchat, snižuje se naše sebedůvěra. Stres nás více ovlivňuje, občas zatajujeme dech, který se zhoršuje. Tím si méně věříme a dostáváme se do začarovaného kruhu. Další příčinou nekvalitního dechu je nerovnováha v dávání a přijímání. Staráme se více o druhé než o sebe, dýcháme za druhé. Ztrácíme hodně energie, která nám chybí. Nekvalitní dech bere z těla život. Chřadneme, stárneme, psychicky se rozkládáme. Pochopení významu dechu a jeho léčebných účinků nám pomůže znova se nadechnout. Vědomé a plné dýchání nás může velmi rychle uzdravit a posunout dopředu na duchovní cestě. Učme se správně dýchat a nezadržovat dech! Je vhodné naučit se bráničnímu dýchání, které umožní zapojit celou kapacitu plic, i každičkou buňku v těle. Začněme dech prožívat. Neberme dýchání jen jako nutnost, je to skvělý léčitel. Umí povzbudit, rozproudit, ozdravit vnitřní orgány, vypustit emoce ze střev, uvolnit krční páteř a mnoho dalšího. Hluboké dýchání nám dává klid. Máte strach, jste neklidní, nervózní, unavení či bez nálady? Zhluboka se nadechněte a představujte si, jak se vám buňky plní bílou energií. Při dlouhém výdechu vyfoukněte vše, co vám „bere dech“. Toto meditační cvičení můžete praktikovat kdekoliv. Plíce také podpoříte potravinami (např. cibule, jablka, chilli, zázvor).

DROSERIN

Bylinný krém Droserin harmonizuje energetickou dráhu plic, střev, srdce, jater a žaludku. Emočně k drahám patří úzkost, neklid a pláč. Používáním přípravku se můžete vyhnout respiračním onemocněním, ke kterým jsme náchylnější v zimním období. Alespoň dvakrát denně si s ním potírejte hrudník a dutiny pro lepší dýchání. Pokud už vás nemoc dostala do postele, Droserin vám pomůže rychle se vrátit zpět do života. Dech v zimě omezuje také rýma spojená s odřeným nosem a opary v oblasti nosních dírek. Krém můžete aplikovat nejen kolem nosu, ale i na narušenou vnitřní sliznici. Navíc čichání éterických silic v kombinaci s mazáním krku a hrudníku zlepší funkci hlasivek, podpoří vykašlávání a uleví od škrábání v krku. Oslabená dráha plic a tím zhoršené dýchání je spojeno s bolestmi v jamce klíční kosti, ramenou a zápěstí. Objevuje se suchá, drsná kůže, ekzémy a šupinatá vyrážka. Potírejte si proto Droserinem dlaně, plosky nohou, šíji a suchá místa. Můžete jej používat i jako ochranný krém proti větru a mrazu. Nedostatečné dýchání snižuje funkci imunitního systému, jehož sídlo je ve střevech. Oslabená dráha střev vede k plynatosti, nafouknutému břichu, střevním potížím, bolesti zubů a dolní čelisti. Droserin aplikujte na břicho, čelo, čelist a bod pod nosem. Pro harmonizaci i při akutních stavech si přípravek rozpusťte ve vodě a dopřejte si koupel nohou. Skrze reflexní plošky se léčivá energie dostane všude, kde je třeba. Pro maximální účinnost krému využijte orgánové hodiny. Plíce jsou aktivní od 3 do 5 hodin ráno a střeva od 5 do 7 hodin (zimního času)