22. - 24. 5. 2024, má klub Energy ZAVŘENO.

CELITIN

398 Kč
Skladem na prodejně
  • mozek*
  • kognitivní funkce**
  • periferní prokrvení***

Detailní informace

Detailní popis produktu

CELITIN je bioinformační přípravek obsahující kombinaci lecitinu a extraktu z Ginkgo biloby a Gotu kola. 

Použití přírodního doplňku stravy Celitin

Celitin obsahuje originální kombinaci lecitinu a extraktů z Ginkgo biloby a Gotu kola.

  • příznivě ovlivňuje především mozkovou činnost*(Ginkgo biloba )

  • zlepšuje kognitivní funkce (paměť, pozornost, koncentraci, pohotovost) a periferní prokrvení*(Ginkgo biloba) 

  • zajišťuje duševní rovnováhu**(Pupečník asijský - Gotu kola)

  • přispívá ke zdraví celého kardiovaskulárního systému**(Pupečník asijský - Gotu kola)

Energetické působení Celitinu podle principů TČM

Celitin ovlivňuje především energetickou dráhu srdce, osrdečníku, tří zářičů (tří ohnišť), jater a tlustého střeva.

Účinné ingredience

Lecitin, extrakt z jinanu dvoulaločného, pupečníku asijského.

Složení Celitinu

Lecitin je látka tukové povahy (fosfatidylcholin). Nachází se ve všech buňkách lidského těla.

Ginkgo biloba je odnepaměti hlavní rostlinou čínské bylinné medicíny. Standardizovaný extrakt z Ginkgo biloba je vysoce čistá směs vyrobená z listů, plodů a větví stromu známého pod českým názvem jinan dvoulaločný.

Extrakt z pupečníku asijského - Pupečník asijský, známý také jako gotu kola. Pochází z tropických oblastí Asie a je rozšířen v Číně, Indii, Srí Lance, Malajsii a na Jávě. Roste jako plazivá půdopokryvná rostlina s přikořeňujícími výhony. Většinou ho lze nalézt na slunných místech s vlhčí výživnou zeminou. Květy jsou drobné, zelené a později tmavě červené barvy, nacházejí se v paždích listů. Semena klíčí po delší době v teplém prostředí.

Doporučené dávkování

1 kapsle 1x denně

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po třech týdnech užívání následuje týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: 
Výrobek není určen pro děti do 3 let a pro osoby přecitlivělé na včelí a sójové produkty. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování: 
Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C a chraňte před mrazem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Hmotnost: 0.231 kg
Obsah balení: 90 kapslí
složení 1 kapsle: lecitin (1 000 mg), želatinová kapsle, zvlhčující látka – glycerol, sójový olej, extrakt z jinanu dvoulaločného (60 mg), voda, extrakt z pupečníku asijského (20 mg), emulgátor – mono- a diglyceridy mastných kyselin, leštící látka – včelí vosk, barvivo – karamel.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 Energy Czech Republic je výhradně česká společnost založená v polovině devadesátých let. Prostřednictvím vlastních produktů jsme již od svého vzniku průkopníky alternativní medicíny nejen v Česku, ale i jinde ve světě, kde jsme již získali pevné místo na trhu, podporu zákazníků i odborné veřejnosti.

Naše filozofie
Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz klademe tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažíme se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.

Čím se zabýváme
Sortiment společnosti Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu®. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Tento systém přispívá k detoxikaci a regeneraci celého organismu nebo působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému. Produkty Pentagramu® lze kombinovat s ostatními našimi výrobky, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje.

Kde získat výrobky a informace
Našim klientům nabízíme nejen produkty, ale i rozmanitou paletu služeb v podobě odborné poradenské činnosti, přednášek i osobního růstu. Možnost sebevzdělávání završuje Univerzita Energy, která nabízí uchazečům ucelenou nabídku seminářů z oboru alternativní medicíny, obchodních dovedností, práce s EAV a emoční inteligence. Svým členům nabízíme nejen zvýhodněné ceny, ale také individuální přístup a možnost diagnostiky pomocí přístroje Supertronic založeného na principu EAV. Výrobky můžete zakoupit v Klubech Energy, konzultačních centrech a u dalších odborně vyškolených poradců po celé České republice.

Více informací
Internetové stránky www.brnoenergy.cz a klubový magazín Vitae nabízejí nepřeberné množství informací o produktech, zdravém životním stylu, seznamují s názory odborníků a zkušenostmi našich zákazníků. 
 
ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.
Trojská 39/201
171 00 Praha 7
Tel.: +420 283 853 853
Fax: +420 283 853 854