Řešení neřešitelného

Řešení neřešitelného

Na léto a podzim se z celého roku těším nejvíce. U nás na sídlišti je to ale také bohužel zároveň doba rekonstrukcí, revitalizací a opravných prací… Zběsilá koncertní šňůra těžké techniky, zdá se, nemá konce. Vysoké kvílení vrtačky vystřídá hluboké – pro změnu sbíječky, ale zato s bonusem – vibracemi. Tatrovky každou chvíli pronikavě pípají, aby někoho nepřejely při couvání. Když se mi pod okny ložnice mihne s velkým lomozem projíždějící konstrukce lešení, nevím, zda bdím, nebo sním. Proto si strkám do uší špunty. Že mi to nenapadlo už dříve! A tak chodím po bytě a usmívám se. Ticho a zase ticho. Úžasné! Po týdnu jejich téměř nepřerušovaného nošení jsem si ale „vyrobila“ opravdu hodně citlivé otlačeniny obou uší zevnitř. Ležím tedy na pohovce a mnu si je, celé rozbolavělé a přemýšlím co dál. UŠI!!!

V tom mi to došlo. Audiron!!! Vyskočím z pohovky a utíkám pro něj. Kapu si jej nadšeně do obou uší naráz. Samozřejmě vytéká, ale když já, skrze otlačeniny vevnitř nesnesu ani ten vatový tamponek namočený v Audironu, jak je psáno v instrukcích! Tak uléhám na jednu stranu na bok a kapu si ho zatím jen do jednoho ucha. S úžasem sleduji, že stroje ze stavby slyším tlumeně, jakoby z vody... Usínám. Jako bonus po probuzení mám toto jedno ucho úplně v pořádku. S pochopitelným blahem se obracím na druhý bok a kapu Audiron volně i do ucha druhého. Audiron mi pomohl najít řešení v ten moment neřešitelného. Je skvělé být díky němu zase v harmonii! S ušima, sebou i celým okolním světem, ať je zrovna jakýkoliv.

Mgr. MIROSLAVA ABERLOVÁ, DiS., Brno

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení