Enzymy celého těla, spojte se!

vitaflorin_3D_72dpi

Chemické řízení pochodů v našem těle je důmyslný mechanismus, který se dokáže regulovat sám. Celé to mají na starosti enzymy, ovlivňující povahu a rychlost všech biochemických pochodů v těle. Vitaminy, minerály a cukerné složky… to je strava našich enzymů, které pracují dnem i nocí, aby naše bytí udržely v chodu.

Měli bychom každý den olíznout dužinu aloe vera, dát si pár kuliček granátového jablka, pojíst trochu kdoulovce čínského a zakousnout list klanoprašky nebo… si vzít Vitaflorin. V něm jsou kromě těchto i výtažky z krále všech vitaminózních rostlin – rakytníku řešetlákového – který zpomaluje stárnutí a urychluje hojení. Celkový komplex extraktů ve Vitaflorinu přispívá k posílení regeneračních a samoléčivých schopností organismu. Velmi příznivě zasahuje do hojivých procesů tkání a sliznic. Podporuje zdravou psychiku a přispívá k odlehčení pohledu na věc. Dokonce pomáhá rozběhnout stagnující energii. Já osobně Vitaflorin používám jako takový univerzální nakopávač, protože zvyšuje celkovou odolnost, připravenost a schopnost reagovat. 

Univerzální nakopávač
Pokud máte před sebou nebo za sebou náročný den, dejte si Vitaflorin. Pokud cestujete, berte Vitaflorin. Pokud kouříte a pijete alkohol, přikusujte Vitaflorin. Pokud máte pocit, že je toho na vás moc, podpořte se Vitaflorinem. Pokud jste těhotná, berte Vitaflorin, pro doplnění sil na všechny ty enzymatické a biochemické pochody, které se ve vašem těle odehrávají. A konečně – pokud se chcete mít trochu víc pod kontrolou, aktivovat se a inhibovat podle potřeby, berte… vy víte co...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení