PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA (1. 7.- 31. 8. 2024):

PO: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ÚT:                             13:00 – 18:00
ST: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ČT: ZAVŘENO
PÁ: ZAVŘENO

19.-23. 8. 2024: ZAVŘENO

Cistus a Vironal se výborně doplňují

Kašel, rýma, ucpaný nos, nevyspání kvůli dráždění v krku... to je běžnou realitou podzimních a sychravých zimních večerů a nocí. Proto je každá pomoc vítaná.

Cistus a Vironal

 

Mezi Energy produkty je na tyto potíže více adeptů. Grepofity, Drags Imun, ale hlavně VironalCistus incanus. Dle TČM naše tělo obklopuje vrstva obranné energie, která je jakýmsi nárazníkem, na který narazí jakákoli škodlivina, která by nás chtěla dostat. Jenže tato vrstvička se celkem rychle poškodí. Stačí vyčerpání nebo chronický stres, nebo hodně častý kontakt s bacily – a je to. Toto je častá příčina problémů u dětí ve školce. Obrannou energii umí obnovit Vironal. Jinými slovy – posílí nás natolik, že se dokážeme ubránit náporu z okolí. A co když to přesto nejde? Pak nastoupí jiná filozofie. Oslabit bacila, zlikvidovat jej. A to je právě pole působnosti pro Cistus incanus. Dokáže oslabit bakterie, viry i plísně, a to dokonce i ty takzvaně multirezistentní kmeny, to znamená bakterie, které již nereagují na antibiotika. Cistus tedy pomůže nejen u chřipky, oparu ale třeba moučnivky, dokáže výborně spolupracovat s antibiotiky či jinými obvykle předepisovanými léky. Tato skalní růže, která také obsahuje velmi účinné silice – dříve zvané ladanum, jež předepisoval již bájný Asklépios, dokáže svojí silou omezit neblahé působení nejrůznějších infekcí na zbytek organismu. Takže nejen že oslabí bacila, ale také ochrání tkáně před poškozením.

JAK PRAKTICKY UŽÍVAT TYTO PRODUKTY?
Vironal doporučuji preventivně v dávce 2x denně 1 kapka na 10 kg váhy, při onemocnění v nejakutnější fázi 5x denně, a za dva dny snížit na užívání 3x denně do vyléčení. Cistus incanus podávejme u dospělého v dávce 2–3x denně 5 kapek, jeho účinnost je vskutku mimořádná. Pomáhá i u stále se opakujících infekcí, a to nejen horních cest dýchacích, ale jakýchkoli. Například u starých lidí, kteří trpí chronickou infekcí močových cest, nebo u opakujících se zápalů plic, či třeba opakovaných infekčních průjmů – prostě kdekoli, kde je nějaká infekce. Cistus incanus a Vironal se výborně doplňují a zanechají pacienta i po léčbě v dobré kondici.

MUDr. ALEXANDRA VOSÁTKOVÁ