Bez akné, navíc plná energie

Asi 2 roky zpátky se mi postupně začalo hromadit akné v oblasti brady. Během pár měsíců se stále zhoršovalo a pomalu zasahovalo i do tváří. Vyzkoušela jsem všechny možné přípravky proti akné, jako jsou pleťové vody, krémy, pupalkový olej, čištění pleti u kosmetičky… nic nezabíralo a brada byla obsypaná téměř rok. Známí mi začali doporučovat drahé chemické peelingy, ale já si řekla: „Dost! Na kůži se projevuje to, co se děje uvnitř v těle, tudíž je potřeba se na akné podívat z druhé – vnitřní stránky.“ Náhodou jsem narazila na paní, která mě vyšetřila přístrojem Supertronic a naordinovala mi Regalen, Fytomineral a z krémů Artrin Ruticelitem. Těmi jsem se střídavě natírala každý den po koupeli od hlavy až k patě. A světe div se, do 2 měsíců se mi pleť úplně vyčistila a jizvičky zahojily. Navíc jsem byla plná energie a dokázala jsem se soustředit na učení na státní zkoušku, která mě v té době čekala. Samozřejmě jsem se hned zaregistrovala do Klubu Energy a jsem ráda, že existují i jiné cesty k uzdravení než antibiotika či kortikoidy.

Nyní patří Fytomineral mezi mé nejoblíbenější produkty. Používám ho na posílení nehtů, vlasů, anebo, jelikož hodně sportuji, si s oblibou po výkonu připravuji iontový nápoj. Nádherně se mi také osvědčil při vysokohorské turistice. S rodinou jsme se chystali na 14denní trek do Nepálu. Všichni složitě vymýšleli, jaké doplňky stravy potřebují, aby je nechytaly křeče a měli dostatek energie a přechod co nejlépe zvládli. Já měla jasno – do batohu jsem přibalila lahvičku Fytomineralu a každý den jsem si přidala několik kapek do lahve s vodou. Ušli jsme asi 170 km. Žádné křeče se nedostavily a já se po celou dobu cítila fit a vše jsem zvládla bez problémů, bez jakékoliv větší únavy. Díky za Vaše skvělé přípravky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení