V souvislosti s nařízením vlády č. 194 ze dne 12. března 2020 bude klub ENERGY BRNO od 16.3. 2020 uzavřený až do odvolání. Veškeré zboží si ale můžete objednat zde v E-SHOPU.

ONEMOCNĚNÍ PROSTATY

2 727 Kč –24 %
ONEMOCNĚNÍ PROSTATY
2 727 Kč –24 % 2 073 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostata a její funkce
Prostata neboli předstojná žláza patří k mužským přídatným pohlavním orgánům. Je uložena v malé pánvi v prostoru pod močovým měchýřem. Močovou trubici obkružuje jako prstenec. Normální velikost je asi 3x3 cm a přirovnává se tvarem ke kaštanu. Sekret, který prostata vylučuje, je součástí spermatu a zvyšuje schopnost pohybu a přežití spermií.

Diagnostika onemocnění prostaty
K diagnostice onemocnění prostaty se využívá podrobná anamnéza, vyšetření moče a krve a pohmatové vyšetření prostaty. Z přístrojového vybavení se používá ultrazvuk, případně počítačová tomografie nebo magnetická rezonance.

ZÁNĚTY PROSTATY
Akutní zánět prostaty bývá ve většině případů bakteriální povahy jako součást infekce močového traktu, nejčastěji močového měchýře. Původem mohou být i sexuálně přenosné nemoci nebo faktor prochlazení. U starších mužů hraje roli neschopnost vymočit veškerou moč z močového měchýře, která se následně infikuje bakteriemi.

PŘÍZNAKY ONEMOCNĚNÍ PROSTATY 
Infekce se projevují bolestí v oblasti pánve a konečníku, častým, a bolestivým močením, přítomností krve v moči, zvášenými teplotami nebo horečkou.

KLASICKÁ LÉČBA
Léčba sestává z klidu na lůžku, podávání antibiotik, adekvátního pitného režimu a tlumení bolesti. Opakované záněty mohou přejít do formy chronické, která je léčitelná obtížněji. 

BENIGNÍ HYPERTROFIE PROSTATY
Benigní hypertrofie prostaty (BHP) je zvětšení prostaty, které běžně postihuje muže kolem 60 let věku. Jedná se o nejčastější benigní nádor u mužů ve vyšším věku. Prvotní problémy, které onemocnění přináší, jsou časté a mohou se objevit již kolem 50 let. Prostat svým růstem způsobuje útlak močové trubice, který zapříčiňuje následné problémy s močením. Pravděpodobnost vzniku BHP stoupá s věkem a její nadměrný růst je ovlivněn hormonálně.

PŘÍZNAKY ONEMOCNĚNÍ

 • oslabený proud moče až močení po kapkách
 • opožděný začátek močení, močení začíná se zpožděním
 • pozvolné domočování až dokapávání, které způsobuje hygienické problémy
 • přerušované močení
 • nutkavá naléhavost k močení
 • časté noční močení
 • opakované močení přes den
 • pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře

NÁDORY PROSTATY

Nejčastějším typem zhoubného postižení je karcinom (rakovina prostaty), který tvoří asi 15% všech maligních nádorů u mužů nad 50 let. Česko patří mezi země s průměrným výskytem karcinomu prostaty - 7% mužské populace.

RIZIKOVÉ FAKTORY
Přesná příčina vzniku onemocnění není jasná.

 • Genetické vlivy: riziko onemocnění stoupá s počtem postižených příbuzných. Zde jsou nutné pravidelné kontroly již od 40 let.
 • Faktory životního prostředí: riziko zvyšuje kontakt s kadmiem, rtutí, kobaltem, radioaktivními materiály, dioxiny nebo herbicidy

PŘÍZNAKY ONEMOCNĚNÍ
V porovnání s jinými nádory roste karcinom prostaty relativně pomalu. Nebezpečím je, že onemocnění může být dlouho bezpříznakové. Známky onemocnění bývají podobné jako u BHP. Výraznější bývají potíže s močením, přítomnost krve v moči, sexuální poruchy, bolesti v oblasti pánve a páteře. V pozdějších stádiích se projevují celkové příznaky nádorového onemocnění jako nechutenství, váhový úbytek, slabost a apatie. V pokročilé fázi onemocnění dochází k metastatickému šíření do lmfatických uzlin, plic a kostního skeletu.

Klasická léčba
Léčba karcinomu prostaty dle závažnosti onemocnění kombinuje chirurgické řešení (operační odstranění části nebo celé prostaty), cílenou radioterapii (ozařování) nebo medikamentózní léčbu na bázi chemoterapie či léků hormonálního charakteru.

ONEMOCNĚNÍ PROSTATY A PRODUKTY ENERGY
Přípravky Energy představují šetrnou alternativu klasické medicíny a snižují rizika někdy i závažných nežádoucích účinků léků. Využívají principů bioinformace a biorezonance, a proto vykazují mnohem lepší účinnost než prosté suplementy.

Hlavní produkty

 • Renol - bylinný koncentrát cíleně zaměřený k detoxikaci a regeneraci močopohlavní soustavy včetně prostaty. Dávkování: 3x denně 5-7 kapek před jídlem.
 • King Kong - komplex bylin, éterických olejů a biologicky aktivních látek k doplnění energie a upevnění kondice. Harmonizuje hormonální systém, regeneruje ledviny, močový měchýř a prostatu. Dávkování: 3x denně 5-7 kapek před jídlem.
 • Cytosan - směs huminových látek, silymarinu a kyseliny jantarové ve formě kapslí. Huminové látky vykazují silné účinky proti zánětům, mají absorpční a detoxikační efekt a významně posilují imunitní systém. Dávkování: 2-3x denně 1 kapsle před jídlem.

 

Doplňkové produkty

 • Probiosan - komplex 2 probiotických kmenů, zelené řasy chlorely a inulinu určený nejen pro regeneraci střevní mikroflóry. U probiotik byly prokázány protizánětlivé, imunostimulační a protinádorové účinky zejména u tlustého střeva, prostaty a močového měchýře. Dávkování: 3x denně 1 kapsle po jídle.
 • Chanca Piedra - čaj s diuretickými a protizánětlivými účinky na zažívací a močové ústrojí. Je vhodný u žlučníkových a ledvinových kamenů. Dávkování: pije se 2x denně.
 • Smilax officinalis - čaj obsahující steroidní saponiny s anabolickým a protizánětlivým účinkem. Je určen k regeneraci pohybového aparátu, ledvin, močového měchýře a prostaty. Dávkování: pije se 2x denně.


Pro přesnější diagnostiku a správný výběr přípravků doporučujeme absolvovat vyšetření přístrojem Supertronic, který pracuje na bázi elektroakupunktury (EAV). Toto vyšetření umožňuje odhalení nedostatečné energetické funkce jednotlivých orgánů a vytestování nejvhodnějšího přípravku pro jejich regeneraci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: