PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA (1. 7.- 31. 8. 2024):

PO: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ÚT:                             13:00 – 18:00
ST: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ČT: ZAVŘENO
PÁ: ZAVŘENO

19.-23. 8. 2024: ZAVŘENO

WATER BALANCE

338 Kč
Skladem na prodejně
  • čistící pleťová voda
  • zklidnění podrážděné pokožky
  • problematická pokožka
  • harmonizace unavené pleti

Detailní informace

Detailní popis produktu

WATER BALANCE

Water Balance je čistící a relaxační pleťová voda. Díky jedinečnému složení z hydrolátů Cistus ladanifer a Lavandula stoechas má zklidňující účinky. Water Balance je určena pro problematickou a podrážděnou pokožku. Harmonizuje a regeneruje unavenou a povadlou pleť. 

  • problematická, podrážděná a unavená pleť
  • relaxační pleťová voda
  • zklidňující účinky

Náš tip:

Doporučujeme používat s odličovacím olejem VISAGE OIL, přírodní revitalizační maskou pro problematickou pleť  VISAGE BALANCE a pleťovými krémy z řady Renove

Použití: 

Pleťovou vodu Water Balance aplikujte pomocí rozprašovače na odlíčenou pleť, krk a dekolt.
Pro očištění pleti: lehce otřete navlhčeným vatovým tampónem.
Pro tonizaci pleti: lehce otřete navlhčeným vatovým tampónem a ještě jednou aplikujte Water Balance a nechte vstřebat. 

Před použitím lahvičku důkladně protřepejte! 

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěstící kosmetika
Objem: 150 ml
Složení: Cistus Ladaniferus Leaf/Stem Water, Lavandula Stoechas Leaf Water, Phenethyl Alcohol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 Energy Czech Republic je výhradně česká společnost založená v polovině devadesátých let. Prostřednictvím vlastních produktů jsme již od svého vzniku průkopníky alternativní medicíny nejen v Česku, ale i jinde ve světě, kde jsme již získali pevné místo na trhu, podporu zákazníků i odborné veřejnosti.

Naše filozofie
Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz klademe tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažíme se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.

Čím se zabýváme
Sortiment společnosti Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu®. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Tento systém přispívá k detoxikaci a regeneraci celého organismu nebo působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému. Produkty Pentagramu® lze kombinovat s ostatními našimi výrobky, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje.

Kde získat výrobky a informace
Našim klientům nabízíme nejen produkty, ale i rozmanitou paletu služeb v podobě odborné poradenské činnosti, přednášek i osobního růstu. Možnost sebevzdělávání završuje Univerzita Energy, která nabízí uchazečům ucelenou nabídku seminářů z oboru alternativní medicíny, obchodních dovedností, práce s EAV a emoční inteligence. Svým členům nabízíme nejen zvýhodněné ceny, ale také individuální přístup a možnost diagnostiky pomocí přístroje Supertronic založeného na principu EAV. Výrobky můžete zakoupit v Klubech Energy, konzultačních centrech a u dalších odborně vyškolených poradců po celé České republice.

Více informací
Internetové stránky www.brnoenergy.cz a klubový magazín Vitae nabízejí nepřeberné množství informací o produktech, zdravém životním stylu, seznamují s názory odborníků a zkušenostmi našich zákazníků. 
 
ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.
Trojská 39/201
171 00 Praha 7
Tel.: +420 283 853 853
Fax: +420 283 853 854