PROBIOSAN INOVUM CAPS

454 Kč
Skladem na prodejně

Probiosan Inovum caps je bioinformační přípravek obsahující komplex probiotických bakterií, inulin, betaglukany a kolostrum.

Působí příznivě především na střeva a jejich funkci, podporuje imunitní systém a je přínosem u všech alergických onemocnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Velká část lidské populace může mít zdravotní potíže související se špatnou střevní mikroflórou. Nejčastějšími důvody jsou znečištěné životní prostředí, nesprávné stravování, stres nebo nadužívání antibiotik.

Patogenní mikroorganismy postupně převažují nad přirozenou střevní mikroflórou a poškozují organismus.Hovoříme o střevní dysbióze. Nejčastěji se jedná o hnilobné bakterie a plísně (Candida albicans).

Účinek těchto patogenních kmenů se projevuje nejen zažívacími potížemi ve formě průjmů, zácpy, plynatosti a nechutenství, ale i omezením vstřebávání živin, vitamínů a minerálů.

Bakteriální toxiny přestupují přes střevní stěnu do krve, oslabují organismus, poškozují imunitní systém a mohou způsobovat i psychická onemocnění.

 Účinky a použití

  • zažívací aparát a střeva - průjmy infekční, cestovatelské, po radioterapii a chemoterapii, zácpa hlavně u seniorů, střevní záněty, zápach z úst
  • posílení imunity - zvýšením aktivity bílých krvinek a tvorbou protilátek
  • alergická onemocnění jak dechová, tak kožní - alergická rýma, alergický zánět spojivek, astma bronchiale, kožní kopřivka a atopický ekzém, intolerance laktózy u alergie na mléko
  • léčba antibiotiky - dle nového doporučení nasadit probiotikum souběžně s léky, s odstupem 4 hodin od antibiotika
  • opakované záněty močového měchýře, gynekologické záněty
  • zvýšená hladina cholesterolu
  • prevence zubního kazu
  • vyrovnání se složitou či nečekanou životní situací

 

Energetické působení podle principů TČM

Ovlivňuje především energetickou dráhu tlustého a tenkého střeva, močového měchýře, jater a žlučníku.

Složení
Probiotický komplex
Probiotický komplex je tvořen 10 účinnými bakteriálními kmeny,které jsou rozděleny do tří základních skupin. Vykazují pozitivní vliv na lidský organismus nejen lokálně ve střevě, ale i systémově v celém organismu.

Inulin
Inulin funguje v tlustém střevě jako tzv.prebiotikum, tedy jako zdroj živin pro probiotický komplex. Podporuje růst,množení a kolonizaci prospěšných bakterií a brání množení bakterií nepříznivých. Naše tělo jej nedokáže rozložit, takže příznivě působí i jako vláknina pro správné vyprazdňování,proti průjmům a k posílení imunitního systému.

Betaglukany - extrakt z hlívy ústřičné
Betaglukany jsou velice účinné a dobře prozkoumané přírodní látky k posílení imunitního systému, působí preventivně proti infekčním onemocněním, včetně infekcí kvasinkových. Urychlují pooperační a poúrazovou rekonvalescenci a jako silný antioxidant chrání organismus i před různými druhy záření. Nejkvalitnější zdroje glukanů jsou houby. Účinné látky pocházejí z houby - hlívy ústřičné.

Kolostrum (mlezivo)
Kolostrum je tekutina vznikající v mléčných žlázách hned po porodu. Obsahuje informace týkající se všech důležitých oblastí sebeobrany těla (imunity i psychické odolnosti), uvádí veškeré údaje potřebné k přežití. U dospělého člověka pomáhá vyrovnat se se skutečností,posiluje imunitu i psychickou odolnost, zpřesňuje orientaci a smysly, na nichž je orientace závislá, hlavně zrak. Výrazně zkracuje průběh dětských infekčních nemocí (neštovice...). Obsahuje kolostrum produkované v bio kvalitě.

Doporučené dávkování a způsob podávání
Dávkování: 1kapsle 2-3x denně
Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.

Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
Nepřekračujte doporučenné denní dávkování!

Upozornění: Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
Způsob skladování: Uchovávejte uzavřené, v suchu,mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg
Obsah: 60 kapslí
Účinné ingredience: Inulin, kolostrum, extrakt z hlívy ústřičné, směs probiotických kultur.
Složení kapsle: inulin (150 mg), glukóza, želatinová kapsle, kolostrum (47 mg), extrakt z hlívy ústřičné (9 mg), hořečnaté soli mastných kyselin, směs probiotických kultur (2 mg (Bifidobacterium bifidum 3,33x107 CFU, Bifidobacterium breve 3,33x107 CFU, Bifidobacterium longum 3,33x107 CFU, Lactobacillus acidophilus 3,33x107 CFU, Lactobacillus casei 3,33x107 CFU, Lactobacillus plantarum 3,33x107 CFU, Lactobacillus rhamnosus 3,33x107 CFU, Lactococcus lactis subsp. lactis 3,33x107 CFU, Streptococcus thermophilus 3,33x107 CFU, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus 3,33x107 CFU)).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: