PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA (1. 7.- 31. 8. 2024):

PO: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ÚT:                             13:00 – 18:00
ST: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ČT: ZAVŘENO
PÁ: ZAVŘENO

19.-23. 8. 2024: ZAVŘENO

RUNA ESSENCE

Novinka
Značka: ENERGY
624 Kč –19 %
Runa HiRes ptif
624 Kč –19 % 500 Kč
Skladem na prodejně

Biorytmické smoothie

  • Osvěžující a nutričně vyvážené smoothie
  • Podle tradiční čínské medicíny patří k prvku oheň
  • Posiluje srdce a tenké střevo
  • Má omlazující efekt a podporuje tvorbu kolagenu
  • Povzbuzuje životní radost
  • Harmonizuje psychiku
  • Čistě přírodní složení

Detailní informace

Detailní popis produktu

RUNA ESSENCE

Runa essence je přírodní, harmonizační a biorytmické smoothie, vytvořené podle zásad tradiční čínské medicíny (TČM). Podporuje psychickou pohodu, povzbuzuje životní radost a přispívá k mladistvému vzhledu. Respektuje nutriční potřeby a klíčové biorytmy organismu, dodává tělu šetrně připravené a vzájemně sladěné esenciální ingredience. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány s důrazem na kvalitu a způsob zpracování, zachovávajíce jejich ryzí čistotu a živou podstatu. Smoothie je zcela bez chemických látek, aditiv a konzervantů. Neobsahuje lepek ani přidaný cukr.

Synergické složení a účinek jednotlivých složek podle TČM funguje jako prevence i terapeutická strava pro jedince s oslabenou čchi srdce a tenkého střeva. Ingredience jako ovoce, medicinální houba, bylinky a koření se navzájem podporují. Obsahuje zdroj vlákniny, bílkovin, sacharidů a kvalitních tuků, a je plné zdraví prospěšných antioxidantů, polyfenolů, vitaminů a minerálů. Má výrazný omlazující (anti-aging) efekt.

Jedná se o snadno dostupnou, rychlou a nutričně hodnotnou snídani nebo svačinu do práce, školy, na cesty, dovolenou, do porodnic nebo nemocnic.

Účinné ingredience

Syrovátkový protein, sušené kokosové mléko, lyofilizovaný banán – prášek, sušená hruška – prášek, plodnice rosolovky řasotvaré – prášek, lyofilizovaná borůvka (plod) – prášek, extrakt z nati mučenky pletní, sušený mletý oddenek zázvoru lékařského, extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého, nerafinovaná sůl.

SLOŽENÍ – 1 PORCE (60 G)

Syrovátkový protein (32,8 %), sušené kokosové mléko (16,7 %), lyofilizovaný banán – prášek (16,3 %), sušená hruška – prášek (13,3 %), plodnice rosolovky řasotvaré – prášek (9,3 %), lyofilizovaná borůvka (plod) – prášek (9 %), extrakt z nati mučenky pletní (1,7 %), sušený mletý oddenek zázvoru lékařského (0,3 %), extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (0,2 %), nerafinovaná sůl. Může obsahovat stopy obilovin, skořápkových plodů, sezamu a mléka.

ZPŮSOB POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ

Do mixéru na přípravu smoothie (anebo do šejkru – pokud vám nevadí hrubší konzistence)
vsypte 30 g (cca 2–3 lžíce) smoothie, zalijte cca 200 ml vody pokojové teploty a rozmixujte.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C.

 

Výživové údaje  na 100 g na 1 porci (30 g)
Energie 1770 kJ/423 kcal   531 kJ/127 kcal
Tuky  16,00 g  4,80 g
z toho nasycené mastné kyseliny  11,70 g  3,50 g
Sacharidy  35,00 g  10,50 g
z toho cukry (přirozeně se vyskytující)  21,70 g  6,50 g
Vláknina  12,00 g  3,60 g
Bílkoviny  32,30 g  9,70 g
Sůl 0,30 g  0,10 g

Doplňkové parametry

Kategorie: ENERGYFOOD
Hmotnost: 0.22 kg
Obsah balení: 210 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 Energy Czech Republic je výhradně česká společnost založená v polovině devadesátých let. Prostřednictvím vlastních produktů jsme již od svého vzniku průkopníky alternativní medicíny nejen v Česku, ale i jinde ve světě, kde jsme již získali pevné místo na trhu, podporu zákazníků i odborné veřejnosti.

Naše filozofie
Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz klademe tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažíme se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.

Čím se zabýváme
Sortiment společnosti Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu®. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Tento systém přispívá k detoxikaci a regeneraci celého organismu nebo působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému. Produkty Pentagramu® lze kombinovat s ostatními našimi výrobky, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje.

Kde získat výrobky a informace
Našim klientům nabízíme nejen produkty, ale i rozmanitou paletu služeb v podobě odborné poradenské činnosti, přednášek i osobního růstu. Možnost sebevzdělávání završuje Univerzita Energy, která nabízí uchazečům ucelenou nabídku seminářů z oboru alternativní medicíny, obchodních dovedností, práce s EAV a emoční inteligence. Svým členům nabízíme nejen zvýhodněné ceny, ale také individuální přístup a možnost diagnostiky pomocí přístroje Supertronic založeného na principu EAV. Výrobky můžete zakoupit v Klubech Energy, konzultačních centrech a u dalších odborně vyškolených poradců po celé České republice.

Více informací
Internetové stránky www.brnoenergy.cz a klubový magazín Vitae nabízejí nepřeberné množství informací o produktech, zdravém životním stylu, seznamují s názory odborníků a zkušenostmi našich zákazníků. 
 
ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.
Trojská 39/201
171 00 Praha 7
Tel.: +420 283 853 853
Fax: +420 283 853 854