Posilte si imunitu a dobijte baterky!

ORGANIC GOJI + ORGANIC SEA BERRY

ORGANIC GOJI + ORGANIC SEA BERRY Navštivte během listopadu některý z našich Klubů a ochutnejte lahodné nápoje plné přírodních vitaminů a minerálů

Organic Goji je silně koncentrovaný prášek z původní odrůdy kustovnice, která roste jen v Tibetu na 10 000 akrech certifikované, organické půdy, a díky tomu se od svých příbuzných odlišuje několikanásobně vyšším obsahem účinných látek. Poskytuje nesmírně silné antioxidanty – látky, které brání poškození DNA a RNA, a tím i stárnutí. Proto se kustovnici ve staré Číně říkalo nápoj nesmrtelnosti. Podle tradiční čínské medicíny doplňuje krev, a můžete tak čekat pořádnou nálož energie!

Organic Sea Berry je „tibetské slunce“, které vám svou zářivě žlutou barvou znovu připomene léto. Posiluje obranyschopnost, a pokud vás trápí únava, brzy pocítíte příliv pozitivní energie. Přijďte a ochutnejte, ať je pro vás podzim zase plný barev. Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení